Asiantuntijat

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Poista suodattimet
Kysy lisää palveluistamme
Valtakunnallinen asiakaspalvelu
asiakaspalvelu@proagria.fi
044 420 9000
Kysy lisää palveluistamme
Tuotosseurannan asiakaspalvelu
tuotosseuranta@proagria.fi
09 8566 5980
Kysy lisää palveluistamme
Lammastuotosseurannan asiakaspalvelu
nettikatras@proagria.fi
09 8566 6010
Meri Pesonen kopio
Meri Pesonen

kotieläintuotannon asiantuntija, lammas- ja vuohituotanto

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
meri.pesonen@proagria.fi
050 309 0554
P1050438 copy 60 www1
Sari Heltelä

Lammastuotannon erityisasiantuntija

ProAgria Etelä-Savo
sari.heltela@proagria.fi
040 593 7528
Hietamaki merja
Merja Hietamäki

Asiantuntija, maidon- ja lammastuotanto

ProAgria Etelä-Suomi
merja.hietamaki@proagria.fi
050 345 5449
Ahlskog kaie
Kaie Ahlskog

Erityisasiantuntija, lammas- ja vuohitilat

ProAgria Etelä-Suomi
kaie.ahlskog@proagria.fi
0400 731 811
Milla alanco
Milla Alanco-Ollqvist

erityisasiantuntija, lammas- ja vuohituotanto

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
milla.alanco-ollqvist@proagria.fi
040 7060 558
Marjut viitasalo netti 0
Marjut Viitasalo

talousasiantuntija, nauta- ja lammastilat

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
marjut.viitasalo@proagria.fi
040 353 0227
JO1 A3215 Edit
Sini Sillanpää

kotieläintuotannon asiantuntija, lammas- ja vuohituotanto

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
sini.sillanpaa@proagria.fi
043 825 0526
Jalo ryynanen marja
Marja Jalo

Asiantuntija, maidontuotanto, lammastalous sekä luonnonmukainen kotieläintuotanto.

ProAgria Etelä-Suomi
marja.jalo@proagria.fi
040 572 8387
Virva hallivuori
Virva Hallivuori

Myyntipäällikkö, palvelupäällikkö, maito, naudanliha ja lammas

ProAgria Oulu
virva.hallivuori@proagria.fi
0400 953 623
Saastamoinen niina
Niina Saastamoinen

Luomumaidontuotannon asiantuntija

ProAgria Etelä-Savo
niina.saastamoinen@proagria.fi
040 735 9912
Anniina saisa
Anniina Säisä

Kasvintuotannon asiantuntija

ProAgria Oulu
anniina.saisa@proagria.fi
043 826 6492
Talvilahtiarja
Arja Talvilahti

liiketoimintapäällikkö, toimitusjohtajan sijainen

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
arja.talvilahti@proagria.fi
0400 168 489
Henna 200x200
Henna Lehtosaari-Vähäkuopus

Kasvintuotannon asiantuntija

henna.lehtosaari-vahakuopus@proagria.fi
041 730 8242
Soisalo
Tiina Soisalo

toimialapäällikkö, kotieläintuotanto

ProAgria Etelä-Pohjanmaa
tiina.soisalo@proagria.fi
040 502 5590
Pirkkalainen minna
Minna Pirkkalainen

Palvelupäällikkö

ProAgria Etelä-Savo
minna.pirkkalainen@proagria.fi
040 717 8660